Skip to content
MG_2014 copy

KTO SME

KLÁRA JAVORSKÁ

Senior konzultantka

Oblasti HR so zameraním na výbery executive a non-executive pozícií sa venujem vyše desať rokov. Pracovala som na strane klientov aj personálnej agentúry v spoločnostiach ako Studio Moderna, Centrum Holdings a Trenkwalder. Orientujem sa predovšetkým na oblasť obchodu a služieb a výroby a energetiky, ale pracovala som aj na projektoch z oblasti logistiky, developmentu a zdravotníctva.

Mám široké skúsenosti s oslovovaním talentov a lídrov a s úspešným obsadzovaním pozícií tak výkonného riaditeľa ako aj senior manažéra či špecialistu. Rada spolupracujem so spoločnosťami, kde si majitelia a vedenie vážia hodnotu ľudského potenciálu a sú ochotní zdieľať a počúvať.

Je pre mňa kľúčové nazrieť do duše firmy, s ktorou spolupracujem a spoznať jej osobitosti a atmosféru. Vidieť, kto ju vedie a udáva jej charakter. Snažím sa identifikovať, čo robí môjho klienta unikátnym, aby som mohla nájsť kandidátov, ktorí s ním budú pozitívne rezonovať.

Okrem dlhoročných praktických skúseností často využívam aj poznatky, ktoré som nadobudla počas štúdia pracovnej psychológie, ako napr. aplikácia diagnostických metód.

Kto sme

HEADHUNTING

Kto sme

HR CONSULTING

Kto sme

RECRUITMENT

Kto sme

Employee Screening

REFERENCIE

Logo Cresco-min
lucron-logo-new
touax-1
lenergy
e-dome
neuman-aluminium-logo-vector
panattoni-logo-vector
technoklima
tb

Našu kanceláriu nájdete v blízkosti Jakubovho námestia,
len pár minút chôdze od Eurovea. Tešíme sa na vás!

Matching s.r.o., 
Gajova 4
811 09 Bratislava
IČO: 46 955 976
IČ DPH: SK2023686500