Skip to content

REFERENCIE

Logo Cresco-min
lucron-logo-new
touax-1
lenergy
e-dome
neuman-aluminium-logo-vector
panattoni-logo-vector
technoklima
tb

Referencie od klientov

Referencie
Referencie

HEADHUNTING

Referencie

HR CONSULTING

Referencie

RECRUITMENT

Referencie

Employee Screening

Screen Shot 2017-06-01 at 15.44.54

KTO SME

KLÁRA JAVORSKÁ

Senior konzultantka

Oblasti HR so zameraním na výbery executive a non-executive pozícií sa venujem vyše desať rokov. Pracovala som na strane klientov aj personálnej agentúry v spoločnostiach ako Studio Moderna, Centrum Holdings a Trenkwalder. Orientujem sa predovšetkým na oblasť obchodu a služieb a výroby a energetiky, ale pracovala som aj na projektoch z oblasti logistiky, developmentu a zdravotníctva.

Mám široké skúsenosti s oslovovaním talentov a lídrov a s úspešným obsadzovaním pozícií tak výkonného riaditeľa ako aj senior manažéra či špecialistu. Rada spolupracujem so spoločnosťami, kde si majitelia a vedenie vážia hodnotu ľudského potenciálu a sú ochotní zdieľať a počúvať.

Je pre mňa kľúčové nazrieť do duše firmy, s ktorou spolupracujem a spoznať jej osobitosti a atmosféru. Vidieť, kto ju vedie a udáva jej charakter. Snažím sa identifikovať, čo robí môjho klienta unikátnym, aby som mohla nájsť kandidátov, ktorí s ním budú pozitívne rezonovať.

Okrem dlhoročných praktických skúseností často využívam aj poznatky, ktoré som nadobudla počas štúdia pracovnej psychológie, ako napr. aplikácia diagnostických metód.

Našu kanceláriu nájdete v blízkosti Jakubovho námestia,
len pár minút chôdze od Eurovea. Tešíme sa na vás!

Matching s.r.o., 
Gajova 4
811 09 Bratislava
IČO: 46 955 976
IČ DPH: SK2023686500