Skip to content
HP V1 SK – Matching

HP V1 SK

HP V1 SK

HEADHUNTING & RECRUITMENT

Potrebujete podporiť rast a rozvoj vašej firmy alebo ju stabilizovať? Trh sa dynamicky mení a nájsť tých najlepších je často komplikované. Nechajte výbery na nás a získajte tak dobrých ľudí a čas na všetky vaše priority. Využite naše skúsenosti, znalosť trhu a osobný prístup. Nájdeme a oslovíme pre vás profesionálov, ktorí budú ten pravý “match” k vašim potrebám. Môžete sa na nás spoľahnúť pri vyhľadávaní a výbere kľúčových zamestnancov, ktorí vám prinesú úspech.Skúsenosti s obsadzovaním členov vedenia, manažérov či špecialistov máme najmä v segmentoch obchod/služby, výroba/energetika a stavebníctvo/development, ale naše dlhoročné skúsenosti a know-how vieme využiť v akomkoľvek odvetví.

HP V1 SK

HEADHUNTING

HP V1 SK

HR CONSULTING

HP V1 SK

RECRUITMENT

HP V1 SK

Employee Screening

Našou silnou stránkou je, že sa nesnažíme len „vyplniť pozíciu“. Situáciu klienta vnímame v širšom kontexte, spoznávame firemnú kultúru, hodnoty a ciele firmy. Sme partnerom pre vaše úspešné podnikanie.Podľa vašej aktuálnej situácie navrhneme efektívny spôsob vyhľadávania a cielene oslovíme najvhodnejších ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty ako vy a pomôžu vám úspešne napĺňať firemnú stratégiu a ciele. Vás aj kandidátov sprevádzame celým procesom. Sprostredkovávame informácie, zosúlaďujeme vzájomné očakávania a sme poradcom pri vyjednávania podmienok i finálnom rozhodovaní.Profesionálnym prístupom a komunikáciou vytvárame o vašej spoločnosti pozitívny obrazu na trhu.Po nástupe kandidáta zostávame nablízku a pozorujeme ako sa vyvíja vaša spoločná cesta.

HR CONSULTING.

Potrebujete si uľahčiť HR agendu?

Pomôžeme vám výberový proces správne nastaviť vo vašom prostredí. Poradíme vám pri onboardingu zamestnancov. Spolu s vami vytvoríme návrh efektívneho odmeňovania za výkon, ktoré bude motivačné. Posúdime potenciál vašich zamestnancov a možnosti ich rozvoja. Navrhneme a zrealizujeme jednorazové alebo pravidelné sledovanie spokojnosti zamestnancov. Pomôžeme vám zlepšiť vnímanie vašej spoločnosti na trhu práce a v očiach potenciálnych kandidátov.

Rozmýšľate nad zmenou?

Ak máte záujem o profesionálne poradenstvo, zorientujeme vás na trhu práce, dáme vám spätnú väzbu, naučíme vás ako sa predať a pozrieme sa na dostupné možnosti vášho uplatnenia.

kontakt
Screen Shot 2017-06-01 at 15.44.54

KTO SME

KLÁRA JAVORSKÁ

Senior konzultantka

Oblasti HR so zameraním na výbery executive a non-executive pozícií sa venujem vyše desať rokov. Pracovala som na strane klientov aj personálnej agentúry v spoločnostiach ako Studio Moderna, Centrum Holdings a Trenkwalder. Orientujem sa predovšetkým na oblasť obchodu a služieb a výroby a energetiky, ale pracovala som aj na projektoch z oblasti logistiky, developmentu a zdravotníctva.

Mám široké skúsenosti s oslovovaním talentov a lídrov a s úspešným obsadzovaním pozícií tak výkonného riaditeľa ako aj senior manažéra či špecialistu. Rada spolupracujem so spoločnosťami, kde si majitelia a vedenie vážia hodnotu ľudského potenciálu a sú ochotní zdieľať a počúvať.

Je pre mňa kľúčové nazrieť do duše firmy, s ktorou spolupracujem a spoznať jej osobitosti a atmosféru. Vidieť, kto ju vedie a udáva jej charakter. Snažím sa identifikovať, čo robí môjho klienta unikátnym, aby som mohla nájsť kandidátov, ktorí s ním budú pozitívne rezonovať.

Okrem dlhoročných praktických skúseností často využívam aj poznatky, ktoré som nadobudla počas štúdia pracovnej psychológie, ako napr. aplikácia diagnostických metód.

Našu kanceláriu nájdete v blízkosti Jakubovho námestia,
len pár minút chôdze od Eurovea. Tešíme sa na vás!

Matching s.r.o., 
Gajova 4
811 09 Bratislava
IČO: 46 955 976
IČ DPH: SK2023686500